hejka. Chciałam wam życzyć strasznego Halloween. Za co się przebraliście? Ja za córkę Voldemorta wymyśloną przezemnie. ( miałam nos i włosy). Jeszcze raz życzż wam udanej imrezy i idanego chodzenia po domach. "Udanego Halloween!"
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz